REPERTOAR GDK GAVELLA

27.9. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
28.9. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
29.9. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina
30.9. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
1.10. 19:30

Dejan Dukovski : DUH KOJI HODA (Prometejev put)

Aleksandar Popovski
2.10. 20:00

Ernst Toller : HINKEMANN

Igor Vuk Torbica
3.10. 18:00

William Shakespeare : JULIJE CEZAR

Klasa Krešimira Dolenčića
3.10. 20:00

Tena Štivičić : 3 ZIME

Barbara Hieng Samobor
4.10. 19:30

Sebastijan Horvat-Milan Marković Matthis : NAD GROBOM GLUPE EUROPE

Sebastijan Horvat
5.10. 19:30

Aleksandar Popović : MRIJEŠĆENJE ŠARANA

Milan Nešković
6.10. 19:30

Kokan Mladenović-Kornelia Goli : PROSJAČKA OPERA

Kokan Mladenović
7.10. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
10.10. 17:30

Po motivima "Galeba" A.P.Čehova : PROLETIO JE TIHI ANĐEO

Tamara Damjanović
10.10. 19:30

Tena Štivičić : TRI ZIME

Ivica Buljan
11.10. 19:30

Tanja Šljivar : MI SMO ONI NA KOJE SU NAS RODITELJI UPOZORAVALI

Mirjana Karanović
12.10. 19:30

Ante Kovačić/Dario Harjaček : U registraturi

Dario Harjaček
13.10. 19:30

Moliere : Umišljeni bolesnik

Krešimir Dolenčić
14.10. 11:00

Moliere : Umišljeni bolesnik

Krešimir Dolenčić
15.10. 19:30

Venko Andonovski : GENETIKA PASA

Dejan Projkovski
15.10. 19:30

Tracy Letts : Kolovoz u okrugu Osage

Slađana Kilibarda
17.10. 19:30

Mislav Brečić : Malena

Mislav Brečić
18.10. 19:30

Ante Kovačić/Dario Harjaček : U registraturi

Dario Harjaček
19.10. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
20.10. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina
21.10. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
22.10. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
24.10. 19:30

Moliere : Umišljeni bolesnik

Krešimir Dolenčić
25.10. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
26.10. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
27.10. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina
28.10. 19:30

Tracy Letts : Kolovoz u okrugu Osage

Slađana Kilibarda
29.10. 20:00

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
31.10. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina