REPERTOAR GDK GAVELLA

4.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
5.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
6.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
7.12. 11:00

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
7.12. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
8.12. 19:30

Willy Russell : RITINA ŠKOLA

Marko Torjanac
8.12. 20:00

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
9.12. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
9.12. 21:30

Vlado Gotovac : MOJ SLUČAJ

Boris Svrtan
10.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
12.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
13.12. 19:30

F.M. Dostojevski : Zločin i kazna

Zlatko Sviben
14.12. 19:30

F.M. Dostojevski : Zločin i kazna

Zlatko Sviben
15.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
16.12. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
17.12. 19:30

Tracy Letts : Kolovoz u okrugu Osage

Slađana Kilibarda
19.12. 19:30

Moliere : Umišljeni bolesnik

Krešimir Dolenčić
20.12. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
20.12. 21:30

Vlado Gotovac : MOJ SLUČAJ

Boris Svrtan
21.12. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
21.12. 21:30

Vlado Gotovac : MOJ SLUČAJ

Boris Svrtan
22.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
23.12. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
28.12. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
29.12. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina
30.12. 19:30

Tracy Letts : Kolovoz u okrugu Osage

Slađana Kilibarda
5.1. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
7.1. 19:30

Eduardo De Filippo : Filumena Marturano

Dražen Ferenčina
7.1. 21:30

Vlado Gotovac : MOJ SLUČAJ

Boris Svrtan
10.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
11.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
12.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
13.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
14.1. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
14.1. 22:00

Vlado Gotovac : MOJ SLUČAJ

Boris Svrtan
16.1. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
17.1. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
18.1. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
19.1. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
20.1. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
21.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
23.1. 19:30

Ivan Viripajev : Pijani

Borna Baletić
24.1. 19:30

Ivana Sajko prema Gustaveu Flaubertu : Gospođa Bovary

Saša Božić
25.1. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
26.1. 19:30

Ödön von Horvath : Priče iz Bečke šume

Igor Vuk Torbica
27.1. 19:30

Kay Pollak : Kao na nebu

Rene Medvešek
28.1. 19:30

Tracy Letts : Kolovoz u okrugu Osage

Slađana Kilibarda
30.1. 19:30

A.P. Čehov : Tri sestre

Slobodan Unkovski
31.1. 19:30

A.P. Čehov : Tri sestre

Slobodan Unkovski